Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

- Naše štěňátka neprodáváme překupníkům, osobám mladším 18 let nebo jako dar.

- Nevyžadujeme účast na výstavách, složení pracovních zkoušek nebo uchovnění, avšak budeme rádi za každou prezentaci naší chovatelské stanice.

- Preferujeme majitele bydlící v rodinném domě se zahradou. Není to podmínkou.

- Rodinu, která bude důsledná, trpělivá, přizpůsobivá a hlavně milující.

- Zákaz využívání psů pro množení (vznik kříženců, psů bez PP).

- Před rezervací vyžadujeme komunikaci, spolehlivost a minimálně 1 osobní návštěvu (uvítáme před osobním setkáním informaci o vás a místě, kde bude štěňátko vyrůstat)

- Po písemném potvrzení závazné rezervace musí být do 3 dnů složena kauce ve výši 9 000 Kč, v případě nezaplacení, rezervace propadá.

- V den odběru štěněte (nejdříve 50. den od narození) požadujeme podepsání kupní smlouvy a doplatit zbytek z předem sjednané částky za štěně.

- Po odběru štěněte z naší CHS požadujeme pravidelný kontakt s naší CHS, ať už osobní (na nějakém srazu) nebo elektronicky zasíláním fotografií nebo informací, jak se vám daří alespoň 1x měsíčně.