Reklamní sdělení
Dogsporthttps://www.dogsport.czNabízíme specializovaný sortiment nejen pro psí sportovce.
Jóga Brno a Tišnovhttps://www.jogaeva.czJóga v Brně a Tišnově pro začátečníky, pokročilé, těhotné a po porodu. Kurzy, semináře a pobyty.
Šatoli.cz - šijeme kvalitněhttps://www.satoli.czSvatební doplňky, kapsáře na zeď, kapsáře do školky, ubrousky na svačinu, zakázkové šití.

Co nabízíme zájemcům o naše štěňátka?

gfi

 

- možnost návštěv naší chovatelské stanice (celoročně, před narozením štěňátek, po narození od 14ti dnů věku, po odchod do domova)

- štěňátka budou odchovaná v domácím prostředí s přístupem na zahradu a do všech částí domu, socializovaná na lidi, různé zvuky, předměty, povrchy a jiná zvířata

- štěňátka s předpokladem výborné povahy a pracovních vloh

- zdravá štěňátka (po dobu u nás očkována, odčervována, opatřena čipem a zkontrolována veterinářem a poradcem chovu)

- štěňátka budou zvyklá jak na syrovou stravu, tak granule

- celoživotní chovatelský servis (zahrnuje poradenství, pomoc s výcvikem, socializací, handlingem, uchovněním, případné hlídání)

- rezervační smlouva (Vydává se po složení rezervační zálohy po narozením štěňátek. Záloha bude odečtena z celkové ceny za štěně. Více informací v sekci ,,Co požadujeme´´)

BC56EF0C-F44A-4434-B8B1-8F648D918D03

- fotodokumentaci vrhu (od narození až po odchod k vám domů)

1B039014-4DBF-40F2-8875-C33159B1D607

- kupní smlouvu

- průkaz původu psa (je zasílán majitelům ihned, co ho obdržíme z plemenné knihy)

- europas

- výbavičku (2 kg kvalitních granulí a 2 kg různorodého masa, obojek z biothanu, vodítko s názvem naší chovatelské stanice, hračka KONG, čuchací kobereček a knížku o plemeni s řadou rad)

Biothan jekoberecek materiál odolný vůči vodě, povětrnostním podmínkám, UV záření, plísním a bakteriím. Má stálé vlastnosti při vysokých či nízkých teplotách. Pevnost v tahu je kolem 600kg. Údržba je velice snadná: stačí omýt pod proudem kohoutkové vody nebo nechat odmočit a otřít do sucha. V případě větších nečistot lze použít jarovou nebo mýdlovou vodu. Nikdy nečistit mechanicky (např. kartáčkem), mohlo by dojít k poškození!!! Kování je mosazné bez přímesi niklu, aby nevznikaly případné alergické reakce.

- možnost hlídání našeho odchovance po domluvě s námi (budete zdravotně indisponováni nebo chcete na dovolenou bez pejska a nemá vám pejska kdo pohlídat, ozvěte se nejrpve nám)

- společné srazy a výlety

- možnost výroby ,,čévečkuvzdorných'' klecí do bytu nebo do auta

 

nov4

nov6

nov5