Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Cepelsnakeshttps://www.uzovka-cervena.czChov a prodej barevných forem užovky červené , heterodonů, Krajty královské a korálovek
Káva Harmoniehttps://www.kavaharmonie.czkáva pražená prodej, prodej kávy z celého světa, dovoz kávy, světle pražená káva, od farmářů

Co nabízíme zájemcům o naše štěňátka?

gfi

 

- možnost návštěv naší chovatelské stanice 

- štěňátka budou odchovaná v domácím prostředí s přístupem na zahradu a do všech částí domu, socializovaná na dospělé i děti, různé zvuky, předměty, povrchy a jiná zvířata

- štěňátka s předpokladem výborné povahy, pracovních vloh a typické představitele plemene

- zdravá štěňátka (po dobu u nás očkována, odčervována, opatřena čipem a zkontrolována veterinářem a poradcem chovu)

- štěňátka budou zvyklá jak na syrovou stravu, tak granule

- možnost vybrat si jméno štěňátka z naší nabídky jmen

- celoživotní chovatelský servis (zahrnuje poradenství, pomoc s výcvikem, socializací, handlingem, uchovněním po celý život štěněte)

- dobré chovatelské podmínky - ano, naši pejsci u nás mají správné podmínky pro chov

- rezervační smlouva (Vydává se po složení rezervační zálohy po narození štěňátek. Záloha bude odečtena z celkové ceny za štěně. Více informací v sekci ,,Co požadujeme´´)

BC56EF0C-F44A-4434-B8B1-8F648D918D03

- fotodokumentaci vrhu (od narození až po odchod k vám domů)

1B039014-4DBF-40F2-8875-C33159B1D607

- kupní smlouvu

- průkaz původu psa (je zasílán majitelům ihned, co ho obdržíme z plemenné knihy)

- europas

- výbavičku (tašku s logem naší chovatelské stanice naplněnou: množstvím kvalitních granulí a různorodého masa pro první dny v novém domově, obojkem z biothanu, zajímavým vodítkem s názvem naší chovatelské stanice, knížkou o plemeni s řadou rad, základní lékárničkou a hračkou)

Biothan jemateriál odolný vůči vodě, povětrnostním podmínkám, UV záření, plísním a bakteriím. Má stálé vlastnosti při vysokých či nízkých teplotách. Pevnost v tahu je kolem 600kg. Údržba je velice snadná: stačí omýt pod proudem kohoutkové vody nebo nechat odmočit a otřít do sucha. V případě větších nečistot lze použít jarovou nebo mýdlovou vodu. Nikdy nečistit mechanicky (např. kartáčkem), mohlo by dojít k poškození!!! Kování je mosazné bez přímesi niklu, aby nevznikaly případné alergické reakce.

- možnost hlídání našeho odchovance po domluvě s námi (budete zdravotně indisponováni nebo chcete na dovolenou bez pejska a nemá vám pejska kdo pohlídat, ozvěte se nejrpve nám)

- společné srazy a výlety

- jako jediná chovná stanice čsv možnost výroby kvalitních ,,čévečkuvzdorných'' klecí do bytu nebo do auta

 

nov4

nov6

nov5