Ptáte se, proč si vybrat právě naši CHS?

- naši psi jsou pro nás rodina, nebudeme proto mít více než dva vrhy na jedné feně

- štěňátka budou odchována v pohodlí domova s možností pohybu do převážné části domu a na zahradu

-prioritou pro nás je zdraví a povaha štěňátek

- výběr krycího psa je pro nás tak důležitý, jako bychom si sami vybírali štěně

- pečlivě plánujeme vhodná spojení, aby pejsci dostali to nejlepší po rodičích. Snažíme se obohatit chov tím, že hledáme pejsky na krytí po celé Evropě

- nejsme chovatelská stanice, která slibuje kontakt a pak se vám neozve

- kupní smlouva je právně sestavena

- Elsie je přátelská, vyrovnaná fenka se sportovními i výstavními úspěchy. Její rodiče jsou jedni z nejúspěšnějších čsv v republice.

- štěňátka u nás postupně projdou promyšleným socializačním programem. Socializaci budeme věnovat velikou pozornost, aby štěňátka od nás odcházela sebevědomá, co nejvíce socializovaná a nebojácná. Začneme již pár dní po porodu, a budeme pokračovat postupně jednotlivými navazujícími fázemi, dle vývoje štěňat a úměrně k jejich věku. Před odchodem do nových domovů projdou naše štěňátka povahovým testem (Volhardův osobnostní test), kde se prověří jejich charakterové vlastnosti a předpoklady. Na základě výsledků z tohoto testu, plánovaného využití štěňátek budoucími majiteli a po dohodě s nimi, vybereme ta nejvhodnější štěňátka pro ně.

Zřejmě jako jediná chovatelská stanice čsv v ČR budeme provádět Volhardův test -  

Na základě výsledku testu si můžete vytvořit částečný obraz osobnosti štěněte. Musíme mít ale na paměti, že tyto testy nejsou 100% směrodatné, mají pouze určitou vypovídací hodnotu. Lze z nich ale vyvodit jakési měřítko při posuzování povahy štěněte.

- další výhody naleznete v Chovatelský servis

Československý vlčák je nejenom naše láska, ale i životní styl. Ačkoliv jsme nová chovatelská stanice, neznamená to, že máme s plemenem menší zkušenosti. Neustále se aktivně zapojujeme do výcviku, výstav a sportovního využití. Díky čemu jsme držiteli několika ocenění. Sledujeme i dění kolem vývoje plemene. Elsie nese ve svém rodokmenu několik výstavně, ale i pracovně úspěšných psů a jsme hrdí, že tyto geny můžeme dále rozvíjet…