Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.

Kdo jsme?

DFNFNU

Jsme chovatelská stanice, která má hlavní cíl najít úžasné parťáky nejen pro naše odchovance, ale i pro nás. Rádi bychom našli osoby se stejnou zálibou a přivítali je v naší smečce.  Nepatříme mezi stanice, které chtějí na štěňátkách vydělávat (s Elsie plánujeme pouze 2 vrhy). 
Proč nemáme více čsv? V naší rodině chceme  maximálně 2 psy a to z důvodu, abychom se jim mohli plnohodnotně věnovat a dopřát jim ten nejlepší psí život.

Název naší stanice vznikl z vášně k fantasy seriálu Games of thrones, kde byla šedivá zlovlčice jménem Nymeria. 

Jsme velice všestranná chovatelská stanice, zabývající se výcvikem čsv, handlingem (vystavováním), sportovním využitím- dogtrekking, canicross, bikejöring, dogscootering, překážkový závod se psy.

 

 Ukázky z našeho života naleznete na instagramu nebo v sekci fotogalerie

 

 

Jak jsme se dostali k československému vlčákovi?

Od malička jsem si přála mít velikého psa a když přišla možnost pořízení, byl československý vlčák na seznamu. Vídali jsme je na výstavách a obdivovali jejich vzhled. Vlci mě vždy fascinovali a protože jsme hledali hlavně všestranné, vytrvalé plemeno s líbivým exteriérem a svobodnou myslí, měli jsme jasno. Československý vlčák se stal naší srdeční záležitostí:)

chovka