Reklamní sdělení
Hokejové Kralupyhttps://www.hokejovekralupy.czJedno město, jeden tým. Pojďme se spojit!
@WestBohemia1945https://www.indianhead.czOsvoboditelům českého západu v roce 1945.
Jackob Sochyzkovu.cz https://www.sochyzkovu.czVýroba na zakázku i dle foto. Exkluzivní umění ČR auta-motorky-dekorace-postavy-sci-fi-zvířata

Kdo jsme?

DFNFNU

Jsme chovatelská stanice, která má hlavní cíl najít úžasné parťáky nejen pro naše odchovance, ale i pro nás. Rádi bychom našli osoby se stejnou zálibou a přivítali je v naší smečce.  Nepatříme mezi stanice, které chtějí na štěňátkách vydělávat (s Elsie plánujeme pouze 2 vrhy). Výcvikem psů se zabývám 12. rokem a již jsem odchovala vrh jorkšírského teriéra.

Název naší stanice vznikl z vášně k fantasy seriálu Games of thrones, kde byla šedivá zlovlčice jménem Nymeria. 
Jsme velice všestranná chovatelská stanice, zabývající se výcvikem čsv, handlingem (vystavováním), sportovním využitím- dogtrekking, canicross, bikejöring, dogscootering, překážkový závod se psy.

 

 Ukázky z našeho života naleznete na instagramu nebo v sekci fotogalerie

 

 

Jak jsme se dostali k československému vlčákovi?

Od malička jsem si přála mít velikého psa a když přišla možnost pořízení, byl československý vlčák na seznamu. Vídali jsme je na výstavách a obdivovali jejich vzhled. Vlci mě vždy fascinovali a protože jsme hledali hlavně všestranné, vytrvalé plemeno s líbivým exteriérem a svobodnou myslí, měli jsme jasno. Československý vlčák se stal naší srdeční záležitostí:)

chovka