Kdo jsme?

DFNFNU

Jsme chovatelská stanice, která má pro své psy otevřené celé srdce a bereme je jako plnohodnotné členy rodiny. Na našich fenkách od bonitace několikanásobně nechováme! Naší zásadou je, aby fenka měla za život maximálně 2 vrhy. Odchovy vždy pečlivě plánujeme a máme je pro naši radost a zachování úspěšného, zdravého a kvalitního rodokmenu s předpokladem výborných povah, všestranných vloh a dalších typických znaků plemene. U štěňátek si zakládáme na socializaci, kterou zažijí již u nás a noví majitelé s ní budou dále pracovat. Velice podstatné pro nás je, ke komu štěňátko půjde. Hlavní cíl je najít úžasné parťáky…

Proč nemáme více čsv? Našim psům chceme dát ten nejlepší psí život a z toho důvodu budeme mít vždy jen dvoučlennou smečku. Momentálně je naší druhou přítelkyní 13 létá jorkšírka Meggie a vážíme si každého dne s ní. Vzhledem k jejímu věku ji už chceme dopřát klidné stáří a jak říká panička ,,své opečovatele” :)

Naše chovatelská stanice, Nymeria wolfdog, je řádně registrována v seznamu chovatelských stanic psů všech plemen v ČR pod záštitou ČMKU a FCI jako MEZINÁRODNĚ CHRÁNĚNÁ CHOVATELSKÁ STANICE. Dále jsme členy Klubu chovatelů československého vlčáka. Aktivně se zabýváme výcvikem čsv, handlingem (vystavováním), sportovním využitím- dogtrekking, canicross, bikejöring, dogscootering, překážkový závod se psy.

 

 Ukázky z našeho života naleznete na instagramu nebo v sekci Fotogalerie Elsie

 

 

Jak jsme se dostali k československému vlčákovi?

Od malička jsem si přála mít velikého psa a když přišla možnost pořízení, byl československý vlčák na seznamu. Vídali jsme je na výstavách a obdivovali jejich vzhled. Vlci mě vždy fascinovali a protože jsme hledali hlavně všestranné, vytrvalé plemeno s líbivým exteriérem a svobodnou myslí, měli jsme jasno. Československý vlčák se stal naší srdeční záležitostí:)

chovka