Reklamní sdělení
Araven - bazar, antikvariát.https://www.araven.czRozcestník internetových obchodů slouží jako křižovatka e-shopů, s kterými spolupracujeme a kter
Hračky Modely Stavebnicehttps://www.domovshop.czProdej dřevěných hraček, stavebnic, sběratelských modelů, nábytkového kování a domácích potřeb.
Hokejové Kralupyhttps://www.hokejovekralupy.czJedno město, jeden tým. Pojďme se spojit!

16. 11. 2023

Prosíme naše zájemce o štěňátka o trpělivost. Netrpělivě čekáme s vámi, kdy se Elsie rozhodne hárat. Snažíme se ji maximálně uspokojit, aby pro své dny měla co nejlepší podmínky: každodenní delší vycházky, minimálně 1x týdne si jde pohrát s kamarádem, její postavu jsme více zaoblili ať je na štěňátka co nejvíce připravena, několikrát týdně cvičíme:)

9. 10. 2023

Protože lpíme na co nejlepších povahách našich odchovanců naplánovali jsme pestrý socializační trénink, kdy si od vykouknutí na svět až po odchod od nás projdou cca 30 fázemi úměrnými jejich věku a vývoji. Štěňátko od nás bude odcházet s manuálem jednotlivých fází a jak dále postupovat+ bude mít vyhodnocený Volhardův osobnostní test :)

2. 9. 2023

Polská výstava byla velice divoká, avšak úspěšná. Vzhledem k zácpě při parkování jsme do kruhu absolutně nestíhali. Celý park výstavy jsme doslova proletěli a při nálezu našeho kruhu jsme zjistili, že se vyvolává naše číslo. Odhodila jsem batoh a šlo se na věc. Vzhledem k tomu, že večer pršelo a při našem fofru jsme nekoukali, zda běžíme mimo bahno a kaluže. S mým i rozhodčí zjištěním,měla Elsie břicho potřísněné bahnem…..rozhodčí ji ale asi brala jako správného vlka:D protože jsme ve všech kategoriích zvítězili: CWC, nejlepší fena plemene, BOB

Elsie daným úspěchem splnila požadavky pro udělení titulu Polský šampion.

27. 8. 2023

Elsie složila zkoušku z rally obedience-Z za 85b/100b. Elsie by bodů získala mnohem víc, ale panička si několikrát nepohlídala karabinu vodítka směrem dolů a ještě jedno stanoviště málem přešla:D

22. 7. 2023 Bonitace Fadila Gribedyra

Námi vybraný krycí pes byl zbonitován. Jak jsme předpokládali, s čistým kódem:) Máme velikou radost a moc se těšíme na budoucí štěňátka.

Zároveň hledáme poslední vhodnou rodinu pro fenečku v předrezervaci….

24. 6. 2023 Intercanis Brno:

Po posledním výstavním maratonu v Maďarsku jsme si s Elsie opět začali užívat canicross a připravovat se na zkoušky z obedience. Protože jsme si řekli, že si léto užijeme v kopcích, lesích a loukách, rozhodli jsme se zúčastnit alespoň mezinárodní výstavy v Brně. Elsie běžela jako uragán, až měla panička co dělat:) moc jsme si to užili a odvezli si domů hodnocení Výborná 1 s titulem CAC

17. 6. 2023 Předrezervace:

Momentálně přijímáme posledního zájemce o fenku z předrezervace s nutností osobního setkání do konce července. 

16. 5. 2023 Chovatelské kurzy:

protože si rádi rozšiřujeme obzory, vzdělávali jsme se ve 3 kurzech se zaměřením v oblasti chovu a genetiky psů

5. - 7. 5. 2023 Výstava psů Maďarsko:

Poprvé jsme se zúčastnili několikadenního výstavního maratonu, tentokrát v Maďarsku. První den Elsie zvítězila nejen ve své třídě titulem CAC, ale stala se nejlepší z plemene (titul BOB). Druhý den opět zvítězila ve své skupině (CAC), v boji o CACIB jsme skončili na krásném 2.místě (res.CACIB). Poslední den byl naprosto top....CAC, CACIB a ještě BOB. Protože splnila podmínky šampiona, Elsie byl vystaven diplom o udělení Maďarského šampiona.

27. 3 2023 Přijímáme zájemce o náš plánovaný vrh. Více informací v sekci

17. - 18. 3. 2023 Národní výstava ve Świebodzice (PL):

výstavní sezónu si s Elsie opravdu užíváme. V kruhu klusala svižným a dlouhým krokem, že pan rozhodčí nám udělil vítězství se slovy:,,To je prostě vlk, takhle to má vypadat. Běží si pro vítězství a v kruhu ostatní válcuje.” Z výstavního dne jsme si přivezli tituly CWC (CAC), nejlepší fena plemene, BOS😊

11. - 12. 2. 2023 Polská expedice:)

Rozhodli jsme se s celou naší posádkou vyrazit na mezinárodní výstavu psů do Polska. Elsie si výlet náramně užila. Poláci jsou neskutečně dogfriendly. Takovou frontu na výstavu pro diváky jsme ještě neviděli. Spoustu lidí si Elsie hladilo, fotilo...hotová mediální hvězda:D Protože reprezentovala naší rodnou zemi, pořádně se do toho opřela a získala ocenění CAC (čekatelství polského šampionátu krásy ), CACIB (čekatelství mezinárodního šampionátu krásy) a BOS (nejlepší z opačného pohlaví).

gliwice2nov.png

 

14.1. 2023 Jsme strávili celé odpoledne se zájemci z Českých Budějovic. Elsie ukázala její úžasnou přátelskou povahu. Dospělé i malou holčičku oblízala, venku holčičce nosila i klacík. Je to prostě naše slečna úžasná.

9. 1. 2023 Po náročném výběru z evropských zástupců krycích psů máme vybraného našeho šampiona. Více informací poskytneme při osobní návštěvě. Pokud byste měli zájem o všestranného parťáka do života, ozvěte se. 

7. 1. 2023 Národní výstava Brno: Elsie znovu boduje (V1 s tituly CAC, NS, BOS)

15. 12. 2022 Omlouváme se, že jsme byli neaktivní. Věnovali jsme se novému rodinnému přírustku. Elsie ji od prvního okamžiku miluje, je jejím ochráncem a skvělým parťákem.

 

25. 6. 2022 Elsie opět vyrazila na mezinárodní výstavu do Brna. Tentokrát si s paničkou vyběhala 1. místo s titulem CAC a poté ještě titul r. CACIB:)

na web


6. 2. 2022
se Elsie úspěšně zúčastnila Mezinárodní výstavy psů v Brně a obdržela hodnocení Výborná s umístěním na 3. místě

594DB8C5-3154-4B5D-8F26-CE004FA27A37

4549875B-6F9E-45E2-9F5C-A8E57D926E39