Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Co Elsie miluje

95EB364A-F45D-492B-AD28-7E138B6ECE98

- svou rodinu a lidi kolem nás

- pamlsky a hry

DCC838D1-D91D-475E-B9B3-CFBFB7D98453

- pohyb (u kola, koloběžky nebo jen tak s páníčky)

- stopování

- plavání a brodění se vodou

- cvičení

- relax na sedačce

- vyprané prádlo nebo vlhké ručníky

- vývar (polévku)

- psí kámoše

- výlet se svou rodinou (ať už jsme spali pod širým nebem nebo jeli k moři)

 

56472C21-C50B-44B2-A112-0FB3C9AF1AF4

Co nemá ráda

- ryby a játra

- lidi, co se jí nezdají

- útočící nebo štěkající feny

- ohňostroj

 

 

DB5AFCB3-34ED-45ED-92A5-3776B7D41292

Elsie je fenka s celoročně bohatou srstí, šedého zbarvení a světlým okem. Povahově je vyrovnaná, přátelská, útok na figuranta si musí opravdu rozmyslet, zda hrozí nebezpečí a má začít pouštět hrůzu. Nevykazuje známky žádné vady a proto má krásně čistý bonitační kod (kod uchovnění). Je to naprosto zdravá fenka s vynikajícím výsledkem i rentgenu kyčlí a loktů. Její rodiče jsou pracovně a výstavně velice úspěšní, rozhodně to po nich zdělila. V sekci Elsie z Litavské kotliny můžete vyčíst její výstavní ocenění. V roce 2020 jsme byli přihlášeni na pracovní zkoušku, ta se bohužel kvůli covidové situaci zrušila a od té doby panička trošku lenivěla. Elsie nikdy neměla sklony k útěku a nutnost dostat se z naší zahrady. Kromě shozených věcí z našeho nízkého konferenčního stolku, její nebo naší nedbalostí, v domě nikdy nic neponičila. Norník obecný byla ale pořádný a zahradní jezírko ji také velice zajímalo. Mohu jí ale poděkovat, protože paradoxně díky ní má zahrada řád a líbí se nám (usoudíte sami při návštěvě). Pokud byste chtěli znát její přezdívku, tak je to jednoznačně ,,Kelišová", jí totiž nikdy nic neunikne a o vše se někdy až moc zajímá.

PS: pošťačka už u nás nikdy nebude šmírovat oknem........:D